Szanowni Państwo,

Mamy kwiecień, czwarty miesiąc roku, a Stowarzyszenie “Polski Recykling” nawiązało współpracę z czwartym Mecenasem Stowarzyszenia, z firmą Herbold Meckescheim GmbH!

Bez wątpienia nasza międzynarodowa współpraca otworzy nowe możliwości dyskusji i promocji recyklingu na jeszcze szerszą skalę.

Herbold Meckesheim YouTube
Herbold Meckesheim LinkedIn
O Herbold

Herbold Meckesheim jest wiodącym specjalistą w dziedzinie recyklingu. Jest producentem maszyn i urządzeń do przetwarzania czystych, poprzemysłowych odpadów z tworzyw sztucznych, a także poużytkowych, zmieszanych i zanieczyszczonych odpadów z tworzyw sztucznych.

Firma należy do Hillenbrand, Inc., globalnej grupy przemysłowej z siedzibą w USA i jest częścią jednostki biznesowej Recycling Business Unit of Coperion. Jednostka oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie recyklingu tworzyw sztucznych w ramach dywizji polimerów. Herbold na arenie międzynarodowej jest liderem branży i technologii w zakresie systemów wytłaczania, systemów podawania i ważenia, transportu materiałów sypkich i usług.
Ponad 260 pracowników w siedzibie głównej w Meckesheim oraz pracownicy międzynarodowych agencji, pracują przy instalacjach i maszynach, które są wykonywane na zamówienie w celu spełnienia wymagań od etapu koncepcji, poprzez uruchomienie, aż do zakończenia ich komercyjnego wykorzystania.
W oparciu o wieloletnie doświadczenie, wysoce zautomatyzowane instalacje i linie myjące, zostały zaprojektowane z myślą o niskim zużyciu energii, łatwości konserwacji i ochronie przed zużyciem.

Asortyment firmy Herbold obejmuje rozdrabniacze, gilotyny, młyny młotkowe, granulatory i proszkarki,
a także zagęszczarki tworzyw do aglomeracji, ale przede wszystkim systemy mycia i separacji z sortowaniem wstępnym, rozdrabnianiem na mokro, urządzeniami do mycia wstępnego, granulatorami na mokro, myjkami ciernymi, myciem na gorąco, zbiornikami separacyjnymi, hydrocyklonami separującymi, suszarkami mechanicznymi i termicznymi, a także uzdatnianiem wody.
Firma produkuje maszyny i linie myjące do recyklingu PET, poliolefin, folii czy tworzyw sztywnych, a także wszelkiego rodzaju pokonsumenckich odpadów z tworzyw sztucznych.
Herbold Meckesheim świadczy usługi na całym świecie w zakresie dostawy części zamiennych, remontów, inspekcji, doradztwa i modernizacji. Komponenty i modułowe rozwiązania systemowe testowane są w centrum technicznym firmy.

Serdecznie witamy firmę Herbold Meckesheim GmbH w gronie Mecenasów naszego Stowarzyszenia!
Państwa zapraszamy na social media firmy Herbold oraz zachęcamy do zapoznania się z ich działalnością.

to top
This site is registered on wpml.org as a development site.