Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że do Stowarzyszenia “Polski Recykling”, dołączyła firma TEKOpro sp. z o.o., która objęła funkcję Mecenasa w naszej organizacji. Jest to już druga Firma Partnerska, z którą współpracujemy i wspólnie dążymy do rozwoju branży recyklingu w Polsce.

TEKOpro
Folder informacyjny
LinkedIn

Firma jest liderem w branży innowacyjnych i skutecznych rozwiązań do optymalizacji mechanicznego przetwarzania odpadów, zwłaszcza tych przeznaczonych do recyklingu lub odzysku.
Od prawie 20 lat zdobywa doświadczenie w dziedzinie rozdrabniania, separacji najróżniejszych strumieni odpadów – przemysłowych i komunalnych, mechanicznego czyszczenia, bez użycia wody, odpadów przeznaczonych do recyklingu i wielu nietypowych rozwiązań stosowanych np. w branży opakowaniowej, tytoniowej, militarnej czy nawet lotniczej, w których nie ma kompromisów.

Firma TEKOpro specjalizuje się również w mechanicznym transporcie bliskim materiałów. Niezależnie czy w procesie chcieliby podać karoserie samochodowe do strzępiarki, belki folii do rozdrabniacza, płatki foliowe do re-granulacji wraz z dokładnym pomiarem masy, ale i również regranulat do silosu czy worków.
ŻADNE rozwiązanie nie jest za małe dla TEKOpro.
“Czasami zastąpienie niby nieistotnego elementu linii ma wpływ na efektywną pracę całości.”

Od kilku lat firma posiada w ofercie prasy hydrauliczne brykietujące i odsączające o różnych zastosowaniach.

Firma TEKOpro oferuje kompleksową obsługę, obejmującą nie tylko sprzedaż urządzeń, montaż, serwis i części zamiennych, ale przede wszystkim rzetelne doradztwo. Obsługują ponad 800 instalacji w kraju.
Można wydać milion dolarów na zaprojektowanie długopisu, który będzie działać w przestrzeni kosmicznej dobrze podając tusz na kulkę lub… zabrać ołówek. Warto znać dwie możliwości!

Firma TEKOpro reprezentuje renomowanych niemieckich producentów, takich jak WEIMA, SPALECK®, WESTERIA® i STEINER®. 

Oferują wysokiej jakości urządzenia do obróbki odpadów komunalnych, przemysłowych i wielkogabarytowych. Specjalizują się w przygotowywaniu paliw alternatywnych oraz przemysłowym niszczeniu danych. TEKOpro zapewnia niezależne doradztwo i konfigurację kompleksowych rozwiązań, spełniających nawet najbardziej wymagające potrzeby Klienta. 

Jeśli poszukujecie Państwo specyficznych rozwiązań do przetwarzania odpadów, odzysku czy recyklingu, firma TEKOpro oferuje wsparcie nie tylko w doborze urządzeń, ale także w projektowaniu kompletnych linii technologicznych.

Serdecznie witamy firmę TEKOpro w gronie Mecenasów naszego Stowarzyszenia!
Państwa zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy oraz na strony internetowe Partnerów.

to top
This site is registered on wpml.org as a development site.